Studia są szalonym okresem przeplatającym naukę i zabawę. Studenci w tym czasie poszerzają swoje horyzonty, zdobywają wiedzę oraz znajomości, a także planują swoją przyszłość. Naszym celem jest umożliwienie im osiągania najwyższych celów poprzez rozległą ofertę praktyk i staży. Poszukujemy osób myślących kreatywnie, nieszablonowo, rozumiejących środowisko informatyków, ale mających również marketingowe podejście do wydarzeń.

Atmosfera pracy jest wyjątkowa, a każdy nowy pracownik zapraszany jest do wzięcia udziału w całodziennym szkoleniu adaptacyjnym pomagającym odnaleźć się w strukturze firmy i obowiązujących zasadach. Praktykanci czy stażyści mogą liczyć na wsparcie doświadczonych przełożonych. Inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im najwyższej jakości sprzęt, jak również nieograniczone możliwości rozwoju w wybranym obszarze.

Dla wielu studentów staż w firmie Perceptus może okazać się cennym doświadczeniem, które pozwoli odpowiednio pokierować swoją karierą zawodową. Duży nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności w obszarze komunikacji wewnętrznej, dzięki czemu podkreślamy znaczenie takich czynników, jak zaufanie, otwartość, szacunek, rozwój, współpraca i lojalność. Zapewnimy zestaw szkoleń, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę i rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności.

Praktyka studencka jest wartościową formą zdobywania kwalifikacji, a jednocześnie szansą na skonfrontowanie wiedzy akademickiej z praktyką zawodową, natomiast staż studencki oferuje większą swobodę i samodzielność w wykonywanych zadaniach. Praca u nas jest też doskonałą okazją sprawdzenia swoich umiejętności pracy w zespole. Wyróżniający się studenci często otrzymują propozycję nawiązania współpracy z firmą po zakończonym stażu w różnych obszarach naszej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany lub po prostu chciałbyś się dowiedzieć więcej, możesz do nas napisać na adres kontakt@prosupport.org.pl  lub zadzwonić pod nr +48 516 042 207.